Omnyacc

24 mei 2024

Openbaarmaking van namen verlaagde energetarieven

Vanaf het najaar van 2025 zullen de namen van bedrijven die profiteren van lagere energietarieven voor glastuinbouw, landpalen of walstroom openbaar worden gemaakt. Deze lagere energietarieven worden beschouwd als steunmaatregelen, waardoor het vastgelegd is dat de namen van de gebruikers ervan openbaar worden gemaakt.

Transparency Award Module (TAM)

Van de bedrijven die een verlaagd energietarief betalen, wordt een aantal gegevens opgenomen in de zogenaamde Transparency Award Module (TAM) van de Europese Commissie. Dit betreft de naam van de onderneming, het KVK-nummer, of het gaat om een kleine of middelgrote onderneming, een activiteitenomschrijving via een NACE-code en de omvang van het steunbedrag.

Let op!

Alleen bedrijven die minstens € 100.000 aan steun ontvangen via een lager energietarief worden vermeld in de TAM.

Wanneer publicatie?

De gegevens van de bedrijven die steun ontvangen worden vanaf het najaar van 2025 gepubliceerd. Publicatie vindt plaats op de site van de Europese Commissie.

Speciaal voor jou

UITGELICHT

Linda Teeuwisse

Linda Teeuwisse

Senior casemanager

Hoe werkt de 34-dagendrempel tussen Nederland en Duitsland?
De Belastingdienst heeft meer uitleg gegeven over de 34-dagendrempel voor thuiswerken uit het belastingverdrag tussen Nederland en Duitsland.
Lees verder
arrow right
Controleleider
Vanuit Omnyacc in Control richten we ons met het team op de assurance werkzaamheden. Door een groeiend klantenbestand zoeken we versterking binnen het team. Jij krijgt als Controleleider energie van het coachen en begeleiden van collega's. 
Lees verder
arrow right
Reorganisatie en ontslag
Onze HRM-specialisten en arbeidsrechtjuristen staan klaar om je van a tot z te begeleiden.
Lees verder
arrow right