Omnyacc

2 mei 2022

Regelgeving webshops aangescherpt 

De regelgeving voor webshops en online platformen worden vanaf 28 mei 2022 aangescherpt. Dit om consumenten in de hele Europese Unie beter te kunnen beschermen. 

Welke bescherming?

De bescherming betekent dat er een verbod komt om zoekresultaten weer te geven zonder duidelijk te maken dat het betaalde reclame betreft of dat er is betaald om een hogere plaatsing te krijgen.

Verder moeten online handelaren consumentenbeoordelingen voor publicatie controleren op echtheid.

Informatievervalsing

Ook komt er een verbod op het plaatsen of laten plaatsen van valse consumentenbeoordelingen. Bovendien krijgen consumenten meer rechten als ze gebruikmaken van ‘gratis’ digitale diensten waarvoor zij hun persoonlijke gegevens moeten opgeven, zoals sociale media.

Speciaal voor jou

UITGELICHT

Btw-vraagstukken
Zit jij met een ingewikkelde btw-kwestie? Onze specialisten behandelen dagelijks btw-vraagstukken en kennen alle ins en outs van de complexe wetgeving. 
Lees verder
arrow right
Sjoerd Vlasman

Sjoerd Vlasman

Relatiebeheerder

Omnyvitaal | PAGO & PMO
Vitaliteit begint met inzicht. Een PAGO (Periodiek Arbeidsgezondheidskundig Onderzoek) of PMO (Preventief Medisch Onderzoek) helpt je om risico’s vroeg te signaleren en de gezondheid van je medewerkers actief te verbeteren. Zo voorkom je uitval, verhoog je de inzetbaarheid en voldoe je aan je wettelijke verplichtingen.
Lees verder
arrow right
Unit4
Met Unit4 Multivers online heb je jouw financiën altijd onder controle.
Lees verder
arrow right