17 oktober 2022

Agro: eco-activiteiten 2023

De definitieve eco-activiteiten voor 2023 zijn vastgesteld. Wil je deelnemen? Dan moet je meerdere eco-activiteiten uitvoeren.

Definitieve eco-activiteiten 2023

Eco-activiteiten

RustgewasOnderzaai vanggewas
Stikstofbindend gewas / eiwitgewasGroenbedekking
Meerjarige teeltBiologische bestrijding
Langjarig graslandOverdag weiden
Grasland met kruidenDag en nacht weiden
Natte teeltHeg, haag, struweel
Vroeg oogsten rooigewas (≤ 31/08)Landschapselement hout
Vroeg oogsten rooigewas (≤ 31/10)Groene braak
Gras/klaverVezelgewas
StrokenteeltBiologische landbouw (SKAL)
Bufferstrook met kruiden
(langs bouwland)
Bufferstrook met kruiden
(langs grasland)



Tip!

Ga na welke eco-activiteiten jij al uitvoert. Bepaal daarna of extra eco-activiteiten bij jouw bedrijf passen. Raadpleeg zo nodig jouw adviseur.

Speciaal voor jou

UITGELICHT

Financiële planning
Met financiële planning breng je inzicht en overzicht in je financiële huishouden, zodat jij de dingen kan doen die je wilt! Een helicopterview op het hele plaatje.
Lees verder
arrow right
Visionplanner
Met Visionplanner krijg je inzicht hoe jouw organisatie er financieel voor staat.
Lees verder
arrow right
Belastingdienst verduidelijkt beleid rond verzuimboetes
Wanneer een belastingaanslag niet of te laat wordt betaald, kan de Belastingdienst een verzuimboete opleggen. In bepaalde gevallen kan er echter aanleiding zijn om deze boete niet op te leggen of te verlagen. Onlangs heeft de Belastingdienst enkele documenten gepubliceerd waarin wordt toegelicht op basis van welke argumenten een verzuimboete kan worden vernietigd of gematigd.
Lees verder
arrow right
HRM-workshops Schagen
Op donderdag 6 maart en dinsdag 11 maart organiseren wij de HRM-workshops. Tijdens deze sessies delen we de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van arbeidsrecht voor jouw bedrijf en bieden we een praktische training over verzuim. Je krijgt tools en kennis die je nodig hebt om verzuim tijdig te signaleren, te voorkomen en effectief te managen.
Lees verder
arrow right
Casemanager Verzuim
Vind jij het leuk om werknemers en werkgevers te begeleiden en te adviseren over inzetbaarheid tijdens verzuim? Werk je graag samen met verschillende specialisten om werknemers op een duurzame manier weer aan het werk te helpen? Dan is deze functie iets voor jou! Vanwege onze groeiambities zijn wij op zoek naar een enthousiaste casemanager verzuim.
Lees verder
arrow right