Omnyacc

17 oktober 2022

Agro: eco-activiteiten 2023

De definitieve eco-activiteiten voor 2023 zijn vastgesteld. Wil je deelnemen? Dan moet je meerdere eco-activiteiten uitvoeren.

Definitieve eco-activiteiten 2023

Eco-activiteiten

RustgewasOnderzaai vanggewas
Stikstofbindend gewas / eiwitgewasGroenbedekking
Meerjarige teeltBiologische bestrijding
Langjarig graslandOverdag weiden
Grasland met kruidenDag en nacht weiden
Natte teeltHeg, haag, struweel
Vroeg oogsten rooigewas (≤ 31/08)Landschapselement hout
Vroeg oogsten rooigewas (≤ 31/10)Groene braak
Gras/klaverVezelgewas
StrokenteeltBiologische landbouw (SKAL)
Bufferstrook met kruiden
(langs bouwland)
Bufferstrook met kruiden
(langs grasland)



Tip!

Ga na welke eco-activiteiten jij al uitvoert. Bepaal daarna of extra eco-activiteiten bij jouw bedrijf passen. Raadpleeg zo nodig jouw adviseur.

Speciaal voor jou

UITGELICHT

Controleleider
Bij Omnyacc richten we ons met een gespecialiseerd team op controlewerkzaamheden voor MKB-klanten. Door een groeiend klantenbestand zoeken we versterking binnen het team. Jij krijgt als controleleider energie van het coachen en begeleiden van collega's.
Lees verder
arrow right
King Finance
Met King Finance heb je overzicht en grip op jouw financiën. 
Lees verder
arrow right
Uitleners verantwoordelijk voor juiste BRP-inschrijving arbeidsmigranten
Op 22 mei 2026 is een internetconsultatie gestart over de zorgplicht van uitleners om arbeidsmigranten correct in te schrijven in de Basisregistratie Personen (BRP). Deze verplichting gaat vanaf 2027 gelden voor uitleners, waaronder uitzendbureaus, detacheerders en payrollbedrijven.
Lees verder
arrow right