Omnyacc

3 maart 2021

Verlenging herverzekering leverancierskredieten 

De herverzekering van leverancierskredieten is nu definitief verlengd. De Staat blijft de leverancierskredieten herverzekeren tot 1 juli 2021.

Goedkeuring Europa

De mogelijkheid tot herverzekering was afhankelijk van de goedkeuring door de Europese Commissie. Deze is inmiddels verkregen, zodat de herverzekering verlengd kan worden.

Wijziging voorwaarden

Er zijn wel wijzigingen aangebracht met betrekking tot de inkomsten, kosten en risico’s van de herverzekering. Dit betekent onder meer dat het eigen risico dat de verzekeraars lopen niet langer in omvang beperkt is.

Geen bonus en dividend

De voorwaarde is verlengd dat de verzekeraars waarmee de staat in zee gaat geen bonussen en dividenden uit mogen keren voor de Nederlandse activiteiten.

Lees meer over de verlenging van het corona steunpakket.

Speciaal voor jou

UITGELICHT

Unit4
Met Unit4 Multivers online heb je jouw financiën altijd onder controle.
Lees verder
arrow right
Elly Schurer- de Vries

Elly Schurer- de Vries

Subsidies

Strategisch bedrijfsadvies: rust
Rust is geen luxe maar een fundament voor groei. Bouw aan een sterk bedrijf waarmee je vooruit kunt kijken in plaats van achter de feiten aan te lopen.
Lees verder
arrow right
Kristy Logger

Kristy Logger

Financieel administratief medewerker

Assistent accountant
Ben jij toe aan een volgende stap in je carrière als assistent accountant en werk je graag in een betrokken team waar je jezelf kunt blijven ontwikkelen? Voor ons kantoor in Assen zoeken we een collega die energie krijgt van samenwerken, meedenken met ondernemers en samen groeien. Je komt terecht in een hecht team met korte lijnen en een prettige, open werksfeer. We werken veel samen met collega’s uit Groningen en helpen elkaar om het beste uit ons werk én elkaar te halen. Lijkt het je leuk om hier onderdeel van te worden? Dan maken we graag kennis met je.
Lees verder
arrow right