Omnyacc

3 maart 2021

Verlenging herverzekering leverancierskredieten 

De herverzekering van leverancierskredieten is nu definitief verlengd. De Staat blijft de leverancierskredieten herverzekeren tot 1 juli 2021.

Goedkeuring Europa

De mogelijkheid tot herverzekering was afhankelijk van de goedkeuring door de Europese Commissie. Deze is inmiddels verkregen, zodat de herverzekering verlengd kan worden.

Wijziging voorwaarden

Er zijn wel wijzigingen aangebracht met betrekking tot de inkomsten, kosten en risico’s van de herverzekering. Dit betekent onder meer dat het eigen risico dat de verzekeraars lopen niet langer in omvang beperkt is.

Geen bonus en dividend

De voorwaarde is verlengd dat de verzekeraars waarmee de staat in zee gaat geen bonussen en dividenden uit mogen keren voor de Nederlandse activiteiten.

Lees meer over de verlenging van het corona steunpakket.

Speciaal voor jou

UITGELICHT

Nieuw DAC7-portaal voor online platformen beschikbaar
Exploitanten van online platformen waar verkopers of verhuurders goederen of diensten aanbieden, moeten in sommige gevallen gegevens over hun klanten aan de Belastingdienst verstrekken. Naast de bestaande system-to-system aanlevering is hiervoor nu ook een nieuw DAC7-portaal beschikbaar.
Lees verder
arrow right
Unit4
Met Unit4 Multivers online heb je jouw financiën altijd onder controle.
Lees verder
arrow right
Twinfield
Twinfield is een modern, veilig en bovenal gebruiksvriendelijk boekhoudprogramma.
Lees verder
arrow right
Schenken en erven
Denk je aan een schenking aan je kind of een goed doel? Het financiële steuntje voor nu is misschien een goed moment om ook na te denken over jouw erfenis.
Lees verder
arrow right