Omnyacc

23 juni 2021

Subsidie coronabanen zorg tot en met 25 juni

Heb je als zorgaanbieder nog geen subsidie aangevraagd voor coronabanen in de zorg? Doe dit dan voor vrijdag 25 juni 17.00 uur.


Coronabanen in de zorg

Coronabanen zijn tijdelijke banen waarmee zorgprofessionals worden ondersteund. De Subsidieregeling coronabanen in de zorg is verlengd van 1 juli 2021 tot en met 31 december 2021. Subsidieaanvragen over deze tweede periode (1 juli tot en met 31 december) kunnen tot en met 25 juni 17.00 uur worden ingediend. De regeling geldt voor werknemers die vóór 1 oktober 2021 bij de zorgaanbieder worden ingezet.

Je mag eerst subsidie aanvragen en daarna mensen aannemen op de functie. Let wel op: nieuwe werknemers mogen pas per 1 juli 2021 worden ingezet en het contract mag niet later dan 1 oktober 2021 ingaan.

Welke functies?

Het moet gaan om een coronabaan als gastvrouw, zorgassistent / zorgbuddy, ADL–ondersteuner, welzijnsassistent, zorgmedewerker of ondersteuner veiligheid.

Voorwaarden

Voorwaarden van de tweede aanvraagperiode zijn vrijwel gelijk aan de voorwaarden van de eerste aanvraagperiode.


Brief Belastingdienst over MB+-procedure box 3
Heb je voor de jaren 2017 tot en met 2020 te laat bezwaar gemaakt tegen box 3? Dan ontvang je een brief van de Belastingdienst over de massaalbezwaarplusprocedure (MB+-procedure).
Lees verder
arrow right
Hagar Salem

Hagar Salem

Junior assistent accountant audit

Exact
Het online boekhoudprogramma waarmee je tijd overhoudt om te ondernemen
Lees verder
arrow right
Belgische belastingtoeslag mogelijk in strijd met EU-recht
De Belgische heffing is, voor zover het de toeslag (de zogenoemde opcentiemen) betreft, discriminerend en daarmee in strijd met het EU-recht. Daardoor kunnen personen die niet fiscaal in België wonen mogelijk succesvol bezwaar maken tegen dit onderdeel van de belasting over hun Belgische inkomen.
Lees verder
arrow right
King Finance
Met King Finance heb je overzicht en grip op jouw financiën. 
Lees verder
arrow right
Ilse van der Sluis

Ilse van der Sluis

HRM adviseur