Omnyacc

11 maart 2021

Corona: TVL geen voorschot kleine bedrijven

Heb je de TVL aangevraagd? Staatssecretaris Keijzer heeft aan de Tweede Kamer laten weten dat kleine ondernemers met meer dan € 1.500 aan vaste lasten per kwartaal, maar minder dan € 3.000, geen voorschot op de TVL krijgen. 

TVL

De TVL is een tegemoetkoming voor de vaste lasten van ondernemers die door de coronacrisis minstens 30% omzetverlies realiseren. De tegemoetkoming bedraagt sinds 1 januari 2021 85%.

Geen voorschot

Om voor de tegemoetkoming in aanmerking te komen, moeten de vaste lasten per kwartaal minstens € 1.500 bedragen. Tot 1 januari van dit jaar was dit € 3.000. De verruiming van de regeling moet eerst door de Europese Commissie worden goedgekeurd.

Let op!

Voor het bepalen van de TVL worden de vaste lasten gebaseerd op branchegegevens en gaat men niet uit van jouw werkelijke vaste lasten.

Aanvragen kan wel

Zolang deze goedkeuring er nog niet is, mogen geen voorschotten worden uitbetaald. Ondernemers met meer dan € 1.500, maar minder dan € 3.000 aan vaste lasten, kunnen de TVL voor het eerste kwartaal van 2021 al wel aanvragen. Dit kan digitaal tot 30 april 2021, 17.00 uur via RVO.nl.

Heb je vragen over de TVL? Neem gerust contact met ons op. 

Speciaal voor jou

UITGELICHT

Rapportages en dashboarding
Financiële rapportages geven inzicht in jouw financiële situatie en vormen de basis voor strategische beslissingen.
Lees verder
arrow right
King Finance
Met King Finance heb je overzicht en grip op jouw financiën. 
Lees verder
arrow right
Sterk leiderschap en effectieve teams
Groei brengt kansen, maar ook complexe uitdagingen. Meer medewerkers, meer klanten en meer verantwoordelijkheden vragen om sterk leiderschap. Zonder de juiste aansturing ontstaat al snel werkdruk, onrust, verlies van focus en miscommunicatie. Met ons leiderschapsprogramma helpen we leidinggevenden om sterker te sturen, hechtere teams te vormen en samenwerking te verbeteren. Je krijgt praktische tools die direct toepasbaar zijn in de dagelijkse praktijk. Zo haal je vanaf dag één het maximale uit jezelf én je team.
Lees verder
arrow right